ÖVRIGT / Speglar / Spegel 5348094
nr 534 8094
signerad M H M, Magnus Holmér Hallstämplad, omarbetad, höjd: 90
Utrop:
100 kr
Såld:
5.100 kr
måndag 4 augusti 2008
kl 16:11:28
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
300 kr
400 kr
400 kr
900 kr
600 kr
700 kr
850 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.300 kr
5.000 kr